אז מי זו חבשושית?

נעים להכיר, שמי רוית חבשוש, אבל כולם כבר מכירים אותי בתור חבשושית…

אני צלמת גיאוגרפית מבית "מסע אחר" ואנתרופולוגית הרפתקנית שמטיילת לבד ברחבי העולם ומתעדת תרבויות. אני סקרנית להכיר תרבויות שונות, ללמוד את המאפיינים הייחודים להן ואז לצאת ולחוות אותן בעצמי. 

כאנתרופולוגית, אני מנסה להיטמע בתרבות המקומית עד כמה שניתן: אני חיה עם התושבים, לנה עימם בבתים ומאמצת את אורחות החיים והמנהגים המקומיים, אשר לפעמים מאוד שונים ממה שאנו רגילים ומכירים –  כדי להביא אליכם הצצה ייחודית לחיים האותנטיים בגובה העיניים. 

הייעוד שלי:
ליצור חיבור אנושי חוצה גבולות, שפה ותרבויות המקרב בין בני אדם.

אני מאמינה שלכולנו מכנה אנושי משותף שמאחד אותנו כבני אדם. על בסיס זה, שלא מצריך הכרות מעמיקה עם מקום או הבנת השפה, אלא רק חיוך חם ולב פתוח – אני מצליחה בקלות להתחבר לאנשים שונים מתרבויות מגוונות. בקרבה שנוצרת בינינו הם מרגישים נינוחים, מכניסים אותי בטבעיות לבתיהם ושמחים לשתף אותי ברגעים אותנטיים בחייהם, המלמדים על התרבות כולה.

ואת כל אלה אני רוצה להעניק לכם:

בסדרת ההרצאות "מסע מופלא לתרבויות"

תקבלו הצצה נדירה לחיים האותנטיים בגובה העיניים, ובעיקר תרגישו את החיבור הזה בעצמכם. תוכלו להתפעל מהשוני בין התרבויות אבל להרגיש את המשותף בינינו...

בטיולי הבוטיק בסרדיניה

"אתפור" לכם סיורים פרטיים בעברית, אשר יהיו מותאמים לרצונות והצרכים שלכם, כדי שגם אתם תוכלו להתאהב בגן העדן המופלא והסודי שלי אשר בלב הים התיכון.

מועדון החברים של חבשושית

אם אתם עוד לא שם – אני מזמינה אותך להצטרף אל "מועדון החברים של חבשושית", כדי שתוכלו להינות מדיוור חודשי ובו טיפים, סיפורים ומתכונים מרחבי העולם, ועוד הרבה הפתעות...

כתבו עליי:

"צילום גאוגרפי הוא דרך חיים. צריך שתהיה טבועה בך רוח הרפתקנית, אהבת מסעות, סקרנות שלא יודעת גבולות וחיבור אנושי לבני אדם".  ראיון אישי במגזין אטמוספירה, ינואר 2015
 לקריאה לחץ כאן

 "היא חולצה במסור מהאוורסט, השתתפה בטקס גירוש רוחות בשבט נידח בלאוס ונחשדה בריגול בקובה. קבלו הצצה לחייה של אישה אמיצה שהחליטה לצאת למסע חוצה גבולות,  יבשות ותרבויות". מגזין פספורט מרץ 2016
 לקריאה לחץ כאן

"אני מאמינה שהייעוד שלי הוא לספר סיפורים מזווית ראיה שונה ורעננה וליצור חיבור אנושי חוצה גבולות שפה ותרבויות, המקרב בין בני אדם". קטנות על חבשושית במוסף "הארץ"

לקריאה לחץ כאן

על יוזמה הומניטרית בכפרים העניים של זנזיבר שהרחיבה את לבי והעניקה לי שיעור חשוב בענווה, חמלה ואהבת אדם.

 לקריאה לחץ כאן

על חבשושית – טיילת הרפתקנית וסקרנית ללא גבולות, חובבת מסעות המזמנים חוויות לא שגרתיות ו"הפתעות" לא מתוכננות. באמצעות חיבור אנושי אמיתי לבני-אדם, החוצה גבולות, תרבויות ושפה, היא לוכדת במצלמתה רגעים, תחושות ואווירה ו"מספרת סיפור" מרתק וייחודי על תרבויות, מקומות, נופים ואנשים.