"ביקשתי מחבשושית מסלול הגיוני אבל מיוחד לשני זוגות מבוגרים, טוב, לא צעירים... אמרתי שאנחנו לא רוצים לכבוש את היעד כי אם להכיל ולהרגיש אותו. קיבלנו מסלול מדוייק! חווינו את העיר, את הכפר ואת החוף. ביקרנו באתרים מרתקים, טעמנו הכל, נהגנו בדרכים מגוונות, בישלנו עם המקומיים, צחקנו, השתתפנו בחגיגות פולקלור, הכרנו את האנשים המדהימים של סרדיניה והחלטנו שנשוב! רוית, סרדיניה אולי שלך, אבל בזכותך היא מעכשיו גם שלנו!"
בת שבע ואבי בריח זיידמ
"לחבשושית, תודה על שפתחת את הלב ושיתפת אותנו בעצמת רגשותייך כלפי האי ותושביו. תודה על הידע והחוויה סביב הקרנבלים. בזכותך – אנחנו מרגישים חלק מהחוויה כולה. המשיכי בדרכך הייחודית"
מטיילי סרדיניה, פברואר 2017
"חבשושית היקרה לפני שבוע עוד לא ידענו מהי סרדיניה וגם לא היכרנו מי היא החבשושית ההיפרית המקסימה עברנו שבוע של חוויה טיולית ומשפחתית מעצימה שכללה מגוון נושאים מרשים וייחודי של אי נפלא את הובלת אותנו בדרכך המקורית ורבת התשוקה והדבקת אותנו בשד הסרדי שתקף אותנו בכל החושים ללא מורא אכלנו מטעמים מקומיים המון והטבענו אותם באלכוהול בלי חשבון הפלגנו בסירה במפרצים תכולים והשתתפנו בהווי המקומי בין בנדיטים מפחידים ניגנו על סלעים ושטפנו את עיננו במוראלס מחתרתיים חבשושית האהובה הפכת לחלק בלתי נפרד מהמשפחה התימניה הכי פולניה ומקסימה שאי פעם נוצרה זכינו להכיר בנאדם נפלא, שנכנס לנו עמוק לנשמה ומקוים שתמשיכי לשתף אותנו בכיבושייך בעולם, תרתי משמע. אז המון תודה על המסע הנהדר אהבה וחיבוקים,"
כנופיית הגרוסמנים
"חבשושית היקרה, תודה על סיור מסתורי ומעניין בכפרי סרדיניה, על הליווי הצמוד, והכי חשוב על הטיפים: היכן לטייל, מה לאכול, ומה לראות..."
גלית וניר