נשים ויופי

הכל על נשים ויופי

פוסטים על נשים ויופי

למה את לעולם לא תיראי כמו הדוגמנית מהפרסומת?

הקיץ כבר כאן ואתו הרגע הבלתי נמנע, המביך שאותו את מנסה לדחות עד כמה שניתן: מדידת בגד הים. את עומדת מול המראה ומביטה בעצמך בחוסר שביעות רצון. את מותחת פה, מהדקת שם, מכסה מה שצריך, מסתובבת ושוב מתבאסת. מה שלא תעשי – זה פשוט לא נראה מספיק טוב. בטח לא כמו שזה נראה על הדוגמנית של ויקטוריה סיקרט…

קרא עוד »

מה נשים ישראליות באמת חושבות על עצמן?…

שאלתי אותן רק שתי שאלות פשוטות ולא תאמינו אלו תשובות קיבלתי… זה לא רק מה הן ענו אלא גם כמה זמן לקחת להן לענות על כל שאלה ובעיקר את הבעות הפנים שסיפרו לנו את כל הסיפור, עוד לפני התשובה. הגיע הזמן שכל אחת תוכל לראות בקלות את היופי בעצמה….

קרא עוד »

פולחני יופי נשי בתרבויות שונות בעולם והקשר (המפתיע?) ביניהם

לכל תרבות אידאל יופי שונה, ומה שמקובל במקום אחד, עלול להיראות אכזרי ומזעזע במקום אחר. סקירה של שלושה פולחני יופי נשיים – קשירת רגליים, הארכת צוואר ומתיחת שפתיים – מגלה שלמרות הכל, הם אינם כה שונים מהנהוג אצלנו. כתבה במגזין "מסע אחר אונליין"

קרא עוד »

היופי בשונות ובחוסר מושלמות

מתי בפעם האחרונה ראית בפרסומת מישהי שנראית כמוך? עם גוף כמו שלך? בשנים האחרונות כל כך התרגלנו לראות דוגמניות צעירות מאוד, רזות מאוד, מרוטשות מאוד, עד שנראה לנו מוזר לראות צילום של אישה "רגילה" בפרסום. זה לא מתמצה רק ב"צמצום" ההיקפים, אלא ב הכחדה של כל "פגם" אנושי: כל קמט וקפל, נקודת חן או אפילו ברק של זיעה – מרוטשים באכזריות עד לשלמות מוחלטת נטולת כל פגם. זה אולי עושה טוב למפרסמים – אבל איך זה משפיע עלינו?

קרא עוד »

על תובנת היופי (האמיתי) שגיליתי בקובה…

קרה לכם שטיילתם בתרבות זרה והרגשתם שמשהו שונה מהרגיל אבל לא ידעתם לשים עליו את האצבע? זו התחושה שאפפה אותי כששוטטתי בקובה. משהו היה חסר לי בעיניים אבל לקח לי קצת זמן להבין במה מדובר…ואז זה הכה בי! ומה שהדהים אותי יותר הייתה ההבנה כמה הדבר משפיע משמעותית על החיים של כל אחת מאיתנו…

קרא עוד »

סרטונים מנשים ויופי

צילומים על נשים ויופי